O mnie


Jest mi niezwykle miło, że możemy spotkać się w przestrzeni MoniQ Style.
Jeśli tu jesteś to znaczy, że zdajesz sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma wygląd – zarówno w budowaniu wizerunku zawodowego, jak i codziennego, dobrego samopoczucia.

Chcesz, by ubiór podkreślał Twoją osobowość? A może to awans motywuje do zmiany wizerunku i doboru ubrań dostosowanych do stanowiska? Znasz się na biznesowej stylizacji, ale przy weekendzie tracisz głowę, bo kompletnie nie wiesz co wybrać na spotkanie ze znajomymi? Rozwiążę wszystkie Twoje dylematy! Wykorzystując wiedzę i doświadczenie, przeprowadzę Cię przez metamorfozę, która sprawi, że poczujesz się ze sobą fantastycznie i wykorzystasz w pełni swój potencjał.

MoniQ Style to nie tylko wizerunek…

Wierzę w to, że prawdziwa przemiana dokonuje się najpierw w naszej głowie, a dopiero potem dostrzegalna jest na zewnątrz. Styl ubierania tylko ją podkreśla. MoniQ Style pomoże Ci zbudować życie zgodne z Twoim charakterem, potrzebami, wartościami bazując na naturalnych predyspozycjach. Celem moich działań jest budowanie zintegrowanej osobowości, dlatego proces zaczynam od wykonania testów osobowości metodą DISK. Zanim podejmiesz decyzję, że właśnie ze mną chcesz umówić się na spotkanie…

poznaj mnie…

Jestem kobietą spełnioną – żoną i matką. Z wykształcenia jestem socjologiem, psychoterapeutą i logopedą, z pasji osobistą stylistką. To właśnie moje życiowe doświadczenie, wykształcenie ale przede wszystkim kompetencje, zainteresowania i temperament uświadomiły mi, że istotą mojego życia jest łączenie psychologii i mody. Dzięki temu niezwykłemu połączeniu obszarów wiedzy, jestem w stanie pomagać innym w budowaniu pewności siebie poprzez spójność wyglądu z osobowością.

Dzięki MoniQ Style realizuję marzenia.

Wierzę, że w życiu nie ma przypadków, dlatego czas który spędzimy razem – gwarantuję – będzie dla Ciebie niezwykle wartościowy.

Jeśli masz do mnie dodatkowe pytania – zadzwoń lub napisz.

Monika Woldan-Krążek